Ambitny cel „SKODA DLA AMELKI”

Uczestnicy projektu działali charytatywnie, często odkładając pracę zawodową...

Cel był ambitny, ponieważ obiecaliśmy Amelce, że zakończymy remont przed końcem roku. Dzięki zaangażowaniu wielu osób, w tym okolicznych firm z branży motoryzacyjnej udało się – mówi Łukasz Kondak, organizator projektu „Skoda dla Amelki”.

28 grudnia Skoda Favorit została wyeksponowana publicznie na strzegomskim Rynku i nie sposób było oderwać od niej wzroku, tym bardziej, że wygląda, jak rasowa rajdówka.

Warto podkreślić, że to nie jedyna taka prezentacja na strzegomskim Rynku, a mamy także nadzieję, że dzięki wsparciu włodarzy Strzegomia uda się pokazać auto także i na wrocławskim Rynku – dodaje Dariusz Długaszek.

Warto podkreślić, że uczestnicy projektu działali charytatywnie, często odkładając pracę zawodową, na rzecz remontu pojazdu.

Teraz czas na licytację auta, z której wszystkie pieniądze zostaną przekazane na leczenie Amelki Gmyrek. Liczymy, że na konto dziewczynki trafi pokaźna kwota, jak serca wszystkich darczyńców – wskazuje Łukasz Kondak.

Przypomnijmy, że szansą na całkowite wyzdrowienie Amelki, zmagającej się z SMA, jest terapia genowa tzw. najdroższym lekiem świata. Cena jednorazowego wlewu to ponad 9 mln złotych, na który nadal brakuje pieniędzy.

Zobacz również

Back to top button