Czas podsumować akcję „ŠKODA DLA AMELKI”

Projekt #SkodadlaAmelki dobiegł do końca.

Projekt #SkodadlaAmelki dobiegł do końca. Wszystko trwało prawie 2 miesiące od 01.12.2020 do dziś.

Był to czas wielkich emocji, które nas nie opuszczały. Od smutku poprzez euforie, stres, złość, radość, śmiech, do zadowolenia. Naprawdę towarzyszyły nam wszystkie emocje. Były łzy smutku ale i były łzy szczęścia.

Ogromny bagaż doświadczeń życiowych. Masa poznanych ludzi – pozytywnych ludzi. Był to też czas kiedy musiałem się trochę odsunąć od życia zawodowego, za co serdecznie przepraszam moich pasażerów. Mniej pracowałem zawodowo ale nic nie straciłem, bo chwilę spędzone ze wspaniałymi ludźmi zostaną już na zawsze.

Chciałbym również podsumować naszą akcję, podczas której zebraliśmy troszkę pieniążków dla naszej kochanej Amelki.

A więc tak:

Podczas prezentacji Skody w miastach Strzegom, Świdnica, Świebodzice, Wałbrzych, Jawor i Wrocław uzbieraliśmy 9️⃣7️⃣1️⃣8️⃣ zł.

W czasie tournee po sołectwach gminy Strzegom czyli Jaroszów, Goczałków, Olszany, Granica, Rogoźnica uzbieraliśmy 1️⃣0️⃣3️⃣6️⃣8️⃣ zł.

Na naszej wirtualnej skarbonce uzbierało się 3️⃣1️⃣6️⃣8️⃣ zł.

A SKODA ZOSTAŁA ZLICYTOWANA ZA KWOTĘ  2️⃣6️⃣1️⃣0️⃣0️⃣ zł.

Oraz dziesiątki kilogramów drobnych pieniążków, których nie byliśmy w stanie zmieścić w puszkach.

Myślę że śmiało mogę napisać że „Skoda dla Amelki” zgromadziła 5️⃣0️⃣0️⃣0️⃣0️⃣zł.

I w tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim, którzy brali udział w projekcie #SkodadlaAmelki oraz wszystkim darczyńcą. Naprawdę nie jestem już w stanie wymienić każdego z osobna ale wszystkim mam w pamięci.

Kochani pamiętajcie również że zebrana przez nas kwota to tylko kropelka a zbiórka wciąż trwa tak samo jak wyścig z czasem dla Amelki.

Ja osobiście zachęcam wszystkich do organizowania takich lub podobnych akcji. Zaufajcie mi Wasza zaoferowana pomoc kiedyś wróć. #MyszkaAmelka #Lecimydalej

Pozdrawiam Łukasz Kondak

Zobacz również

Back to top button